Logo Action Event
Akademia Golfa
Atrakcje eventowe Akademia golfa
Akademia golfa to grupowe szkolenie odbywające się pod opieką doświadczonego trenera. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawowe zasady gry w golfa, zgłębią różnorodne tajniki gry, nauczą się prawidłowego swingu, poznają technikę poszczególnych uderzeń, nie pomijając zasad etykiety i zachowania się na polu golfowym. W Polsce mamy do wyboru ponad 60 klubów i ponad 20 pełnowymiarowych 18-dołkowych pól golfowych.
Grand Prix na torze
Atrakcje eventowe Tor kartingowy
Grand Prix kartingu - Wielka Nagroda za uzyskanie najlepszego czasu na torze – liczy się wynik zespołowy lub indywidualny – wy decydujecie. Karting to najprostsza odmiana wyścigów samochodowych, a emocje i adrenalina wcale nie mniejsze. Zawodnicy podzieleni na zespoły zostają przeszkoleni. Czas jazdy jednego zespołu trwa 10 minut. Wyniki zawodników wyświetlane są na bieżąco, a po zakończeniu znamy zwycięzcę przejazdu. Teraz czas na następny team i nowy rekord.
Skoki w tandemie
Atrakcje eventowe skoki spadochronowe w tandemie
Skok tandemowy to skok na spadochronie dwuosobowym, pilotowany przez doświadczonego instruktora. Skok wykonuje się z wysokości 4000 m, a swobodny lot trwa około 50 sekund. Prędkość z jaką spadamy to 200 km/h ! Otwarcie spadochronu następuje na wysokości 1500 m, w tym momencie pasażer może przejąć stery spadochronu. Do skoku nie są wymagane badania lekarskie, ani specjalne kursy specjalistyczne.
Airwheel
Atrakcje eventowe pojazdy airwheel
Airwheel – super gadżet i jednocześnie rewelacyjny środek transportu. Ekologiczny i praktyczny, mogą poruszać się nim osoby w każdym wieku, bez względu na postawę ciała lub sportowe umiejętności. Wystarczy tylko utrzymywać równowagę ciała, ale to wcale nie oznacza, że jest to urządzenie dla leniwych. Jeżdżąc na Airwheelu ćwiczysz całe swoje ciało. Jeśli tylko spróbujesz, natychmiast go pokochasz.
Spływ kajakowy
Atrakcje eventowe spływy kajakowe
Spływy kajakowe coraz bardziej popularna forma wypoczynku podczas wyjazdów integracyjnych. W kajaku jesteśmy wolni od trosk i zmartwień, gotowi na nową przygodę. Leniwie płynąca woda, cisza, spokój i piękno nieskażonej, dzikiej przyrody. Oprócz takich rejonów jak Mazury - Krutynia, Rospuda, Suwalszczyzna - Czarna Hańcza, Bory Tucholskie - Brda, Wda, bardzo popularne są: Pilica, Bug i Warta.
Skutery wodne
Atrakcje eventowe jazda na skuterach wodnych
Skutery wodne wydawałoby się rozrywka dla nielicznych – tymczasem coraz częściej forma atrakcji realizowana podczas wyjazdów integracyjnych. Krótkie szkolenie, zamknięty akwen wodny, wyznaczony specjalnymi bojami tor, dobry sprzęt, pianki i każdy może spróbować. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają instruktorzy na skuterach.
Sporty motorowodne i regaty
Atrakcje eventowe sporty motorowodne i regaty
Event, który organizujemy to program niezwykle ciekawy, pełen niezapomnianych wrażeń, motywujący do działania i przełamywania swoich słabości. Przygotowaliśmy dwa warianty - Regaty lub Regaty połaczone ze sportami motorowodnymi (skuterami, motorówkami, nartami wodnymi, parasailingiem) i obowiązkową strefą Chillout.
Bubble Football
Atrakcje eventowe bubble football
Nie ma jednoznacznych informacji odnośnie miejsca w którym po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej. Wiadomo za to, że kluczową rolę odegrali Norwegowie. To oni w 2012 roku, zaprezentowali Bubble-Football w znanym telewizyjnym show, jako antidotum dla wszystkich narzekających, na bezkontaktowość zwykłej piłki nożnej. W ten oto sposób, „fala zderzeń”, dotarła do reszty krajów europejskich.
Turniej piłkarzyków
Atrakcje eventowe piłkarzyki stołowe,  Turniej piłkarzyków stołowych
Turniej w „ futbolu stołowym”, znanym na świecie jako "foosball", czyli zawody „piłkarzyków”. Zawodnicy podzieleni na zespoły rozgrywają mecze Każdy z Każdym. Zwycięzca z każdej grupy, przechodzi do rozgrywek finałowych. Liczy się zwycięstwo indywidualne, jak również zespołowe. Zapewniamy profesjonalnych sędziów i komentatorów. Osobom, które odpadną z turnieju zapewniamy dodatkowe atrakcje.
Segway
Atrakcje eventowe pojazdy segway
Segway to doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju eventy. Zasilany wbudowanym akumulatorem, posiada dwa koła, drążek sterujący i jest kontrolawany przez komputer pokładowy który steruje utrzymaniem równowagi. Kierowanie pojazdem polega na przechyleniu tułowia osoby prowadzącej w wybranym kierunku. Wystarczy chwila, na przełamanie własnych słabości i już można cieszyć sie jazdą.
Poweriser
Atrakcje eventowe skaczące szczudła poweriser
Człowieka od zawsze fascynowało skakanie i zmagania z grawitacją. Poweriser to oryginalne skaczące szczudła, inaczej skoczki, powerki. Pozwalają na skakanie w górę i bieganie ponad 30km/h robiąc 2-3 metrowe kroki. Czas nauki z doświadczonym instruktorem to zaledwie około 10 minut!
Modele zdalnie sterowane
Atrakcje eventowe wyścigi zdalnie sterowanych pojazdów
Wyścig modeli zdalnie sterowanych - na specjalnie przygotowanym torze. Samochody, jakie biorą udział w zawodach, to miniatury aut terenowych i rajdowych. W ciągu 3 sekund osiągają prędkość 100km/h. Gwarantują świetną formę rywalizacji i mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jako kierowcy rajdowego.
Off Road
Atrakcje eventowe Off road
Pokonanie samochodami terenowymi trasy o różnym stopniu trudności. Tu ważne są nie tylko umiejętności jazdy, ale także wytrwałość, pomysł i współdziałanie w grupie. Osiągnięcie celu w trudnych warunkach, przezwyciężanie własnych słabości i ograniczeń to ogromna satysfakcja, a także integracja z grupą. Niewątpliwym atutem off road jest niezależność od warunków pogodowych. Deszczowa czy zimowa aura może dostarczyć nawet więcej atrakcji.
Laser paintball
Atrakcje eventowe laser paintball, paintball elektroniczny
Elektroniczny paintball - cyfrowa reaktywacja klasycznego paintballa ! Karabiny emitują promienie podczerwieni, a zakładane na głowę sensory rejestrują otrzymane trafienia. Technologia całkowicie bezpieczna i co najważniejsze, bezbolesna. Nie ma ustalonego limitu „kulek” ! Rozgrywki można prowadzić zarówno w terenie, jak i w pomieszczeniach, salach sportowych, konferencyjnych, niezależnie od pogody i pory roku.
Paintball
Atrakcje eventowe paintball
Paintball wymaga umiejętności planowania, szybkiego myślenia oraz dobrej komunikacji w grupie. Taktyka zespołu w głównej mierze przyczynia się do zwycięstwa w grze. W zależności od wybranego scenariusza rozgrywka kończy się wyeliminowaniem przeciwników lub zdobyciem bazy. Gra daje możliwość wykazania się umiejętnościami przywódczymi, strategicznymi, wytrzymałością, odpręża, ale też zapewnia mocne wrażenia. Wbrew przypuszczeniom wcale nie rodzi agresji.
Park linowy
Atrakcje eventowe konkurencje w parku linowym
Park linowy to niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki - zjazdy na linie oraz wiele innych. Stopień trudności poszczególnych odcinków jest zróżnicowany. Każdy z uczestników wpięty jest do specjalnej liny, gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości.
Eksploracja jaskiń
atrakcje eventowe eksploracja jaskin
Eksploracja jaskiń to niesamowite przeżycie. Uczestnicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt - kombinezony, kaski, uprzęże, czołówki, pod pełną asekuracją doświadczonych speleologów rozpocznają penetrację, często bajkowych jaskiń. Dla mniej doświadczonych polecamy głównie jaskinie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Wspinaczka skałkowa
Atrakcje eventowe wspinaczka skałkowa
Wspinaczka jest sportem zdobywającym ostatnio coraz większą popularność wśród ludzi w różnym wieku i o różnych warunkach fizycznych. Wspinać może się każdy, najważniejsze to spróbować. Współpracujemy z licencjonowanymi instruktorami, co gwarantuje wysoki poziom szkolenia z maksymalnym bezpieczeństwem. Polecamy głównie mekkę wspinania w Polsce, Jurę, czyli okolice Zawiercia z kultowymi rejonami pełnymi wapiennych ostańców o wysokości około 20 metrów.
Amfibie - gry strategiczne
Amfibie
Amfibie poruszają się w terenie i pływają po wodzie. W ciężkich warunkach, błotnistych lasach i dużych koleinach pokonywanie przeszkód wymaga skupienia i sprawności, w przypadku ugrzęźnięcia, współpracy. Z naszymi doświadczonymi kierowcami uczestnicy pokonają każdy teren. Każdy z uczestników będzie miał możliwość prowadzenia amfibii. Do wyboru macie Państwo różne gry strategiczne, między innymi takie z udziałem szkoleniowców GROMu w oparciu o AirSoftGun, kopie prawdziwej broni.
Mindball pojedynek
Mindball - pojedynek mózgów
Mindball to urządzenie oparte na zjawisku biofeedbacku i technologii stworzonej w NASA. Pojedynek mózgów oferuje wyrafinowany trening umysłu, realizowany w formie świetnej zabawy. Jest to interaktywna gra, którą obsługuje się wyłącznie myślami. W rozgrywce bierze jednocześnie udział 2 graczy, których zadaniem jest przesunięcie w kierunku rywala umieszczonej na środku stołu metalowej kulki, która reaguje na impulsy, przekazywane przez komputer wprost z umysłów gracz.
Gogle VR
Oculus Rift
Gogle rzeczywistości wirtualnej, dzięki którym możesz spacerować w kosmosie lub przejechać się hiper-rzeczywistą kolejką nad wrzącą lawą! Obecnie nie ma lepszego rozwiązania do oglądania trójwymiarowego obrazu! Tego nie można porównać z żadną dotychczasową technologią prezentowaną w kinach lub telewizorach 3d. Wbudowany czujnik położenia głowy oraz emisja oddzielnego obrazu dla każdego oka pozwalają na poczucie głębi, jakiej nie oddają żadne dostępne monitory 3D.
Turniej bingo
Gra w bingo
Bingo – wciągająca gra, w której gracze zakreślają losowo wybrane liczby na swojej karcie z kombinacją numerów. Gra polega między innymi na szybkim odnajdowaniu wywołanego numeru, zanim odczytany zostanie następny numer. Prowadzący kontynuuje wyczytywanie liczb, dopóki któryś z graczy nie uformuje linii (BINGO 90) lub wzoru (BINGO 75) na swojej planszy i nie wykrzyczy bingo.
Spektakle teatralne
spektakle teatralne
Przede wszystkim sprawdzona komedia. Dobrze napisany tekst w połączeniu ze wspaniałą grą aktorską - bawi do rozpuchu i pozostaje na długo w pamięci. Rekomendujemy kilka spektakli. Na 100% będą to: "Kolega Mela Gibsona" w wykonaniu Mirosława Neinerta, "Kredyt zaufania" z Izą Kałą oraz "W obronie jaskiniowca" w mistrzowskim wykonaniu Emiliana Kamińskiego..
Kabarety
Wieczór kabaretowy
Wieczór z kabaretem - często wybieracie Państwo tę formę, jako jedną z atrakcji wieczornych. Kabaret jest naszą polską tradycją, poprawia nastrój, integruje.
W ofercie mamy wiele kabaretów, każdy z nich ma swoich większych lub mniejszych fanów. Polecamy: Kabaret Hrabi, Kabaret Skeczów Męczących, Limo i oczywiście Kabaret Moralnego Niepokoju, ale wystąpić dla Państwa może każdy, w zależności od Państwa upodobań i budżetu.
Zespoły coverowe
Zespół coverowy
Występ zespołu na żywo bardzo urozmaica wieczorną kolację. Oczywiście może to być kultowy zespół lub znana gwiazda estrady, ale alternatywą jest zespół coverowy, grający covery znanych przebojów. Te proponowane przez nas, to naprawdę górna półka wykonawców, świetne brzmienie, rewelacyjne aranżacje. Jedne z nich wykonują covery różnych wykonawców: Drugi tydzień, Los Coveros, inne grają muzykę wybranego zespołu:: The Postman, Bee Gees Cover lub Abba Show.
Stand Up
Zespół coverowy
Najbardziej subiektywna forma sztuki komediowej, gdyż nie podlega żadnej cenzurze. Czasem jest dziwnie, czasem zaskakująco, ale zawsze śmieszne. Stand up porusza tematy z naszego codziennego życia, niecodzienne spostrzeżenia, przemyślenia i obserwacje. Dobry stanuper nie uznaje tematów tabu, żartuje dosłownie ze wszystkiego, w tym z siebie, wykazując się przy tym niezwykłym refleksem podczas interakcji z publicznością.
Karykaturzysta
Karykaturzysta
Karykaturzysta to świetny sposób, by zainteresować i zabawić uczestników spotkania. To idealna rozrywka zarówno dla osoby rysowanej, jak i tych, którzy obserwują powstawanie dzieła! Rysownik w "akcji” zawsze przyciąga uwagę, wywołuje eksplozje śmiechu! Powstała w ten sposób pamiątka sprawia, że nawet po wielu latch wspominanamy ją mile. W ciągu 5 godz. może powstawać nawet 35 -40 karykatur.
Dyskoteka
Super dyskoteka z DJ
Dyskoteki z najlepszymi DJ-ami. Naprawdę dobry DJ to ten, który ma nieprawdopodobne wyczucie grupy, po prostu, wie co grać. W ciągu wieloletniej praktyki udało nam się wyselekcjonować tych najlepszych. Każdy wieczór tematyczny, każda atrakcja wieczoru nie obejdzie się bez dyskoteki, nawet jeżeli jest to uroczysty bankiet, DJ dba o odpowiednią oprawę muzyczną.
Degustacja win
degustacja win
Degustacja wina to pobudzenie wszystkich zmysłów i niezwykła przyjemność odkrywania nieznanego. Trunki z całego świata są wyjątkową okazją do poznania różnorodności aromatów i smaków. Prezentacja pełna jest praktycznych rad i anegdot, zdradzamy kilkanaście praktycznych rad, ułatwiających wybór butelki w restauracji. Podczas degustacji próbowane wina obrazują i ułatwiają w praktyce zrozumienie, czym jest „nos” i „usta” w winie oraz czym różnią się szczepy, regiony oraz roczniki.
Karaoke
Karaoke
Karaoke - na życzenie ZAWSZE !!!
My zapewniamy ekran, mikrofony bezprzewodowe, bogaty wybór utworów w języku polskim lub angielskim, Państwo śpiewacie.
Barmańskie show
Barmańskie show
Pokazy barmańskie są niezwykle atrakcyjną formą urozmaicenia właściwie dowolnego wydarzenia. Fruwające w powietrzu świecące butelki LED, płonący bar, sztuczki wykonywane w rytm muzyki przez najlepszych baranów flair. Połączenie gry świateł, ognia oraz smak najciekawszych drinków świata zapewnia doznania na najwyższym poziomie.
Drink Bar
Drink bar
Drink bar - nasi doświadczeni, energetyczni barmani i barmanki przygotują kolorowe drinki dopasowane do tematyki imprezy, ale przede wszystkim do Państwa gustów i oczekiwań. Aby ułatwić wybór ustalimy drink menu.
Kuchnia molekularna
kuchnia molekularna
Kuchnia molekularna - kuchnia wykorzystująca wiedzę naukową z zakresu procesów fizykochemicznych zachodzących podczas gotowania. Po zastosowaniu odpowiednich naturalnych składników powstają kawior o smaku pomarańczy, makaron w aerozolu, zielony groszek w postaci pianki. Jak te cuda powstają? Czy tak będzie wyglądała kuchnia przyszłości? Warto doświadczyć tego, aby odpowiedzieć sobie na te pytania i przeżyć naprawdę coś niezwykłego.
Kasyno
Kasyno gry
Kasyno gry - jaskinia hazardu, profesjonalne stoły do ruletki, pokera, blackjacka i gry w kości. Dostajecie Państwo żetony i obstawiacie. Elegancki i uśmiechnięty krupier czyni swą powinność, przegrana, wygrana - no cóż gracie Państwo dalej.
Mobilna fotobudka
Fotobudka śmieszne zdjęcia
Jak głosi legenda, fotobudka przybyła na imprezę i ludzie byli szczęśliwi! Baw się przy robieniu zdjęć! Jesteś fotografem! Jesteś reżyserem! Sam zdecyduj jak będzie wyglądało Twoje pamiątkowe zdjęcie! Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasze kabiny. Jeden przycisk .... kilkanaście sekund .... i otrzymujesz swoje zdjęcie! Fotobudka to urządzenie, które NIEZAWODNIE gwarantuje świetną zabawę!
Green box studio
Green box studio
Studio fotograficzne Green Screen, dzięki któremu każdy uczestnik będzie mógł otrzymać na poczekaniu wyjątkową pamiątkę – zdjęcie z krainy lodu lub z podróży na pustynię, do rozgrzanego słońcem kanionu, a nawet na księżyc. Błyskawiczne wykonanie odbitek - kreacja dowolnego tła dzięki wykorzystaniu tzw. zielonej ścianki.
Loteria fantowa
Loteria fantowa, konkursy, quizy
Loteria fantowa - modna głównie na dancingach i balach sylwestrowych w czasach PRL-u, przeżywa swój renesans. Uwielbiamy gry losowe. Fanty są bardzo ważne, ale najważniejsze mocno wciągające i budzące ogromne emocje jest samo losowanie. Spróbujcie.
Licytacja z zagadką w tle
Licytacja
Licytacja - to właśnie tu padają prawdziwe rekordy cenowe, które wywołują ogromne poruszenie, zarówno samych kupujących, jak i osób towarzyszących. Zanim jednak ją rozpoczniemy Aukcję prowadzi energiczny konferansjer zaczynając od podania ceny wywoławczej. Padają coraz wyższe ceny - emocje rosną. Trzy uderzenia młotka - sprzedane.
Warsztaty bębniarskie
Warsztaty bębniarskie
Żywioł, rytm, szalone brzmienie. Na warsztatach poznacie żywioł afrykańskich rytmów i ogień muzyki perkusyjnej! W krótkim czasie grupa staje się orkiestrą, a każdy uczestnik dostrzega efekt swojej aktywności, odkrywa potencjał drzemiący w grupie. Uczestnikom zapewniamy oryginalne, afrykańskie i brazylijskie bębny, świetną zabawę.
Teatr ognia
Teatr ognia
Każdy występ to pewna historia, którą chcą opowiedzieć. Może to być opowieść o szkockim klanie, wizyta na dworze francuskiego króla, a czasem podróż po mrocznym średniowieczu w poszukiwaniu czarownic, diabłów i demonów. Zawsze mnóstwo efektów specjalnych, szalonych pomysłów realizowanych z rozmachem i smakiem i robiących wrażenie.
Fire walking
Atrakcje eventowe fire walking chodzenie po ogniu
Fire Walking - sprawdzony program, zawierający trzy animacje. Show rozpoczyna ogniomistrz podpaleniem wysokiego stosu drewna, potem pokaz i nauka chodzenia po szkle, a po widowiskowym Super Herow Show ognistym oddechu Fire Walking - chodzenie po po żarze - wspaniałe przeżycie dla biorących udział, ale również niezwykłe i niecodzienne widowisko dla przyglądających się.
Biesiada przy ognisku
Biesiada przy ognisku
Biesiada przy ognisku - organizowana coraz częściej podczas imprez wieczornych. Ognisko, kiełbaski, dobry gitarzysta, akordeonista i śpiewniki. Często zapraszamy dla Państwa jakiś zespół folkowy - kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z zespołem Czeremszyna - polecamy, grają żywiołowo i bardzo klimatycznie.
Przejażdżka limuzyną
Przejażdżka limuzyną
Przejażdżka ekskluzywną limuzyną - Hammerem lub Lincolnem jest wspaniałą nagrodą dla najlepszego zespołu pracowników lub grupy Klientów, których chcemy w specjalny sposób wyróżnić. We wnętrzu, zadziwiający gości najwyższy komfort, skórzane kanapy, plazmy, oświetlenie, muzyka oraz barek z szampanem i kieliszkami. Poczuć się wyjątkowo, to chyba odpowiednie słowo.
Pokaz magii i iluzji
Występ iluzjonisty
Magia, iluzja, czary – spektakl pełen niezwykłych zjawisk. Przedmioty w tajemniczy sposób pojawiają się i znikają, zmieniają się i mnożą, lewitują. Opary dymu, mgliste światła. Sprawimy, że wieczór będzie pełen uśmiechu, zaskoczenia i wspaniałych przeżyć. Polecamy Magiczne etiudy Marcina Muszyńskiego podziwianego w "Mam Talent" i Magiczne Show Jędrzeja Bukowskiego - nazywanego polskim Davidem Copperfieldem.