Logo Action Event
Cuban Night
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór kubański salsa cuban night
Wieczór w gorącym klimacie kubańskim. Królować będzie salsa, cha cha cha, rumba, timba i latin-jazz. Specjalnie dla Państwa wystąpi najlepsza w Polsce i jedna z najlepszych w Europie kubańsko-polska orkiestra salsowa Rei Ceballo & Calle Sol. Naturalnie nie zabraknie kubańskiej kuchni, drinków (mojito i cuba libre), degustacji kubańskich cygar i aromatycznej kawy, barwnej projekcji "Foto Kuba", konkursów oraz wspólnego grania, śpiewania z zespołem.
Noc z agentem 007
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór z agentem 007, wieczór z Jamesem Bondem
Wieczór z Jamesem, najsłynniejszym agentem Jej Królewskiej Mości - elegancja i dobre maniery. Ekskluzywne występy artystów, zaskakujące zmiany akcji, szpiegowskie konkurencje, kodowane zadania i wspaniała muzyka. Oczywiście dress code obowiązkowy. Panowie nie moga zapomnieć o muszce, a panie o czerwonej pomadce, która zostanie na kieliszku niedopitego Martini z oliwką.
Gala jubileusz firmy
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna gala jubileuszowa
Uroczyste bankiety, gale jubileuszowe połączone z oprawą muzyczną i artystyczną, udziałem gościa specjalnego lub gwiazdy. Zapewniamy odpowiednią scenografię, znanych i sprawdzonych konferansjerów, a także przeszkolone hostessy. Zajmujemy się doborem miejca, cateringiem, nagłośnieniem i oświetleniem i co najważniejsze, z ogromną dbałością podchodzimy do realizacji całości. Zrealizowaliśmy około 20 gali i jubileuszów na terenie całego kraju.
Szalony Rock & Roll
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór lata sześćdziesiąte szalony rock and roll The Beatles
Szalone lata sześćdziesiąte i ponadczasowy zespół The Beatles – klasyka fonografii, zachwycająca do dzisiaj pokolenia. Tego wieczoru proponujemy koncert najlepszego polskiego coveru grającego ich utwory. Swoją energią i charyzmą na scenie podbiją każdą publiczność. W programie wiele konkursów z nagrodami w designie spotkania, dekoracje nawiązujące do klubu w Liverpoolu, multimedialne prezentacje i możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Londynu.
Mexican Fiesta
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór meksykański Fiesta Mexicana
Mexican fiesta – to ogrom kolorów, żywiołowość i radość. Wieczór z zespołem Los Amigos mariachi, grającym zarówno współczesne kompozycje latynoskie, jak również muzykę ludową. Nie zabraknie „Desperado", czy też "Oye Como Va”. Dziewczyny w oryginalnych strojach częstować będą Margaritą i nauczą was ”smakować tequilę”. Ponadto pikantna kuchnia meksykańska, bajeczne pejzaże, wiele konkursów związanych z kulturą Meksyku; „Jalapeno”, „Sombrero” i obowiązkowo „Football show”.
Black & White
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna  wieczór Black and White
Czarno – biała kolorystyka nigdy nie wychodzi z mody, dotyczy to zarówno ubioru, ale także wszystkich dodatków i wystroju wnętrz. Elegancja i kontrast. Podczas spotkania proponujemy: kameralny piano koncert, występ tancerzy w etiudzie na szachownicy, teatr cieni w zaskakującym spektaklu, czarno-białe konkursy i portrety węglem kreślone, ale także sesje zdjęciowe z zebrami lub na przykład w towarzystwie pandy wielkiej....
Dookoła świata w jedną noc
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczor brazylijski karnawal samba wieczór latynoamerykański samba
Samba brazylijska, rytmiczna, widowiskowa, szczególnie w wykonaniu zjawiskowych tancerek zespołu Bahia Show. Nauczymy chętnych podstawowego kroku samby i charakterystycznych ruchów bioder. Zaproponujemy sesję fotograficzną z pięknie ubranymi tancerkami, brazylijskie drinki - wśród nich caipirinhę, liczne konkursy i dyskotekę do białego rana.
Denim & Diamonds
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór denim and diamonds dżins i diamenty
Denim (dżins) - symbol swobody, buntu i prostoty. Diamenty - najcenniejsze spośród wszystkich kamieni szlachetnych - symbolizują potęgę, bogactwo i piękno. Tego wieczoru królować będzie dżins i blask, prostota i przepych. Proponujemy, aby uczestnicy wciągnęli na imprezę dżinsy i kreatywnie dodali im blasku.
Bal Wenecki
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór wenecki Maskowy Bal Wenecki
Masquerade Ball – wenecki bal karnawałowy z maskami w roli głównej – dzięki nim tajemniczy i elegancki. Złoto, srebro i czerń, weneckie renesansowe kamienice i kanały z gondolami. Dzięki studiu green screen zabierzecie ze sobą zdjęcia z rejsu gondolą i wnętrz pałacu Dożów, W wielkiej loterii wygrać można będzie oryginalne maski weneckie. Ponadto zachwycający pokaz tańców dworskich i zabawa do białego rana.
Glamour disco '70s
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór disco lata 70 siedemdziesiąte glamour disco
Szalone lata siedemdziesiąte, pełne sprzeczności i afirmacji życia, to niezaprzeczalna era disco. Odblaskowe i nietuzinkowe połączenia kolorów, buty na platformach, poliester i muzyka, która była równie barwna jak jej odbiorcy i wykonawcy. Nieśmiertelne przeboje zespołów Abba, Boney M., Be Gees, rytmy disco, spontaniczna zabawa, sprawią, że wspólnie wskrzesimy ducha tamtych lat.
W rytmie Samby
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczor brazylijski karnawal samba wieczór latynoamerykański samba
Samba brazylijska, rytmiczna, widowiskowa, szczególnie w wykonaniu zjawiskowych tancerek zespołu Bahia Show. Nauczymy chętnych podstawowego kroku samby i charakterystycznych ruchów bioder. Zaproponujemy sesję fotograficzną z pięknie ubranymi tancerkami, brazylijskie drinki - wśród nich caipirinhę, liczne konkursy i dyskotekę do białego rana.
PRL-u czar
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór w stylu prl wieczór PRL
Chcemy zaprosić Państwa do przeszłości, do czasów, które jedni wspominają z rozrzewnieniem, inni wolą w ogóle ich nie wspominać, natomiast niektórzy znają je tylko z, wydawałoby się niesamowitych, opowieści rodziców czy dziadków. Mowa oczywiście o minionych, ale wcale nie tak odległych czasach PRL-u, tak absurdalnych, że z perspektywy czasu po prostu śmiesznych.
Back to the 80's
Spotkanie integracyjne wieczór tematyczny w stylu lat osiemdziesiątych back to the 80's
Disco lat 80-tych! Zagramy największe hity tego tandetnego, ale jakże barwnego okresu w muzyce. Przeniesiemy Państwa w czasy neonowych kurtek ortalionowych, spodni dzwonów, a także legginsów i błyszczących dodatków. Wizażyści wystylizują chętnych w klimacie tamtych lat ( modne tapiry, mocny i jaskrawy makijaż). Obowiązkowo lustrzana kula, balony, sodówka i oranżada. Quizy, konursy i ... loteria fantowa
Flower Power
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór flower power dzieci kwiaty hipisi woodstock
Wieczór Flower Power, epoka dzieci kwiatów z festiwalem Woodstock w tle, z hasłami Peace, Love and Happiness oraz eksplozją muzyki młodzieżowej. Rock, Blues, Folk, rytmy kultowych zespołów The Doors, Led Zeppelin, The Animals, Carlosa Santany. Hipisowski luz i braterstwo. Dzwony na nogi i kwiaty we włosy :) Każdy znajdzie coś klimatycznego w swojej szafie! Nie zabraknie kolorowych „ dragów - lentilek” … i mnóstwa hipisowskich akcentów.
Sarmackie klimaty
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór w stylu sarmackim wieczór sarmackie klimaty
Proponujemy Państwu przygodę prosto z czasów Pana Wołodyjowskiego, podczas której goście poczuć będą mogli klimat czasów szlacheckich, świetnie się bawić, wspólnie zintegrować przy staropolskich konkursach i zabawach. Gości powita sam Onufry Zagłoba, który to do wspólnej biesiady zaprosi. Toasty liczne ten zacny Waszmość wznosić będzie ku wielkiej uciesze gości, gdy nagle… jakaś rebelia się rozpocznie.
Serata Italiana
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór włoski serata italiana
Niewiele jest osób, które potrafią oprzeć się urokowi Włoch, a zwłaszcza jej kuchni. Serata Italiana to relaks przy lampce wina ( no kilku), włoskich specjałach pełnych aromatów i smaków. To znane wszystkim przeboje, takie jak Quando, quando, Volare czy Felicyta, wspólne ich śpiewanie. Głośna zabawa, liczne konkursy inspirowane kulturą Italii, wirtualna podróż przez najpiękniejsze miasta półwyspu. Ciekawym uzupełnieniem wieczoru są warsztaty degustacji wina.
Wieczór chiński
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór azjatycki wieczór w klimacie chińskim
Wieczór w klimacie jednej z najstarszych cywilizacji świata, której zawdzięczamy papier, druk, proch, makaron, a nawet piłkę nożną. W programie tradycyjna ceremonia parzenia herbaty z degustacją, pokaz kaligrafii chińskiej i Tai Chi. Warsztaty gier strategiczno-logicznych mahjong i go i degustacja kuchni chińskiej.
Zmysłowa Japonia
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór japoński, Japonia wszystkimi zmysłami
Egzotyczny klimat, piękne dekoracje - japońskie ryciny, napisy, lampiony i gałązki wiśni. Podczas wieczoru obejrzycie zmysłowy taniec z wachlarzami gejsz z klubu Matsuri oraz pokaz wschodnich sztuk walki; Aikido, Ju-Jitsu i Karate. Sushimaster przygotuje dla Państwa różne rodzaje sushi, poznacie tajniki kaligrafii i origami. Oczywiście dyskotekę i kilka krótkich japońskich gier.
Flamenco i corrida
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór hiszpański, flamenco i corrida
Flamenco i corrida – powiew gorącej Andaluzji. Kolacja przy dźwiękach hiszpańskiej gitary, pełen emocji pokaz flamenco, obejmujący taniec, muzykę i śpiew, nikogo nie pozostawi obojętnym. Hiszpańskie obrazy przepięknej Sevilli i Grenady, hiszpańskie kastaniety, wachlarze i kapelusze – konkursy i quizy. Proponujemy, aby wieczór poprzedzić warsztatem kulinarnym, podczas którego przygotujemy wspólnie sangrię, smakowite tapas i kultową paellę.
Africana show
spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór afrykański Africana Show
Żywioł, entuzjazm, dynamika, niespożyta energia, prawdziwa radość z gry na bębnach - to najkrótsza charakterystyka spotkania. W języku Lingala (Kongo) Serce Afryki - nazwa ta jest symbolem radosnej i wielokulturowej muzyki czarnego lądu. Kolorytu imprezie dodają etniczne tańce afrykańskie, pokazy, obrzędy, konkursy, a przede wszystkim gorąca, jak afrykański ląd zabawa do białego rana.
Słoneczne Hawaje
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna Wieczór hawajski Słoneczne Hawaje
Hawaje – z czym się powszechnie kojarzą?
Z turkusowym morzem. Z bajecznymi plażami. Z drinkami z parasolką. Z wieńcami lei. No i oczywiście z ubranymi w trawiaste spódniczki tancerkami hula. Klimat tych wysp jest tak niepowtarzalny, że trudno się w nim nie zakochać. A ponieważ nie każdy może Hawaje odwiedzić można przenieść odrobinę Ducha Aloha na wieczorną imprezę.
Smak orientu
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór egipski wieczór orientalny
Orient, słońce, wysokie palmy, błyszczące tkaniny, zapach arabskich potraw i shishy. Zjawiskowy zespół Zahra w magicznym tańcu brzucha z tysiąca i jednej nocy. Tradycyjna orientalna herbata z miętą i z dużą ilością cukru, rytuał palenia shishy z kompozycją tytoniu w wyszukanych smakach. Tatuaże mehendii, degustacja słodkiej baklawy, konkursy i wróżby.
Kraina lodu
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór lodowa kraina wieczór w krainie lodu
Kraina lodu – lód w roli głównej – lodowy bar, drinki z kruszonym lodem. lodowe meble niczym kostki lodu zatopione w śniegu. Pokaz tworzenia lodowych rzeźb. Sala w ledowym błękicie, lodowe pejzaże, lodowe konkursy – lodowe nagrody...i tylkoserca - prowadzącej wieczór królowej śniegu i gości rozgrzewać będzie gorąca muzyka charyzmatycznego DJ-a.
Energia Żywiołów
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór energia żywiołów, cztery żywioły
Energia Żywiołów, to show obrazujące przenikanie się żywiołów. Dominujące w pierwszej części powietrze, woda i lód - Pejzaże Północy - wyrażone przez muzykę, barwne wizualizacje, akrobatyczny taniec powietrzny na szarfach i barmamnski pokaz Fluo Show, zmieniają się niespodziewanie w w energię ziemi i ognia - Pejzaże Południa - gorące rytmy, tancerki w strojach LED w dynamicznym tańcu symbolizującym ogień, iluminacje świetlne.
Dożynki chmielne
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna oktoberfest
Dożynki chmielne w stylu bawarskim - jarmark z licznymi straganami, na których można nabyć za piwne żetony typowe dewocjonalia ze święta piwa. Wiele atrakcji: piłkarzyki, siłomierze, konkursy celności i wytrzymałości. W menu słynne niemieckie kiełbaski Bratwurst i precle piwne, występ Tyrolskiej Kapeli Stefana – niepowtarzalne brzmienie i show – wspólne jodłowanie, dodatkowo pokaz Freestyle Football - pokazy trików piłkarskich zespołu.
Disco Polo
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór disco polo
Disco Polo przeżywa swój renesans. Jedni uważają ją za skrajną tandetę, inni za sztukę. Choć większość się od niej odżegnuje, to słucha jej... większość. Dlatego zapraszamy na wieczór z największymi przebojami disco polo. W programie dyskoteka prowadzona z humorem przez energicznego DJ - wodzireja, wspólna zabawa, konkursy i układy taneczne do takich hitów jak; Jesteś szalona, Przez twe oczy zielone, czy Ona tańczy dla mnie. Dla Was damy czadu.
Pidżama Party
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór pidżama party
PiDżama Party! ….obalamy mit,...że to tylko impreza na wieczór panieński. Wszystkich z poczuciem humoru zapraszamy na super zabawę. Wygoda i zupełny luz. Szlafroki, kapcie, szlafmyce, czepeczki, papiloty, poduszki, termofory, no i oczywiście piżamy - bo przecież to piDżama-party! Czekają na was bitwa na poduszki, przeciąganie kołdry, kalambury –„Kto pod kocem, kto w poszewce?", twister, gra ciepło - zimno i obowiązkowo „gorące kakao” przy karaoke.
Bal wampirów
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór bal wampirow horror night
Wieczór horroru na zamku hrabiego Draculi, pełen duchów, upiorów, zjaw i wampirów. W mrocznej scenerii spotkanie poprowadzi sam gospodarz, częstując krawaymi drinkami i zachęcając do konkursów i żywiołowego tańca przy porywającej muzyce zespołu "Cygańskie czary", by... o północy wyjawić swój odwieczny sekretpoprosić wszystkich o udział w tajemniczym rytuale.
Piekło - Niebo
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór piekło niebo anioły i diabły
Diabesko-anielskie potyczki - wieczór pełen kontrastów, chillout kontra ostry melanż, kawior kontra karkówka. Anielska cierpliwość zmierzy się z diabelską przebiegłością. Kto zwycięży w potyczkach, trudno przewidzieć, odwieczna walka dobra ze złem przecież wciąż trwa. Czarty zachęcać będą do szaleństw – anioły obiecywać rajskie uciechy – wybór należy do Was.
Dres Party
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór dres party
Impreza dla ludzi z prawdziwym poczuciem humoru. Tylko tej nocy dres kreszowy będzie odlotowy. Cofamy się w … – tańczymy disco polo. Pamiętaj, że prawdziwy dresiarz nie wie co to strach, prawdziwy dresiarz nie wie co to słabość,prawdziwy dresiarz nie wie nic!!! Ale pomimo, że wiedza to siara, proponujemy siarskie konkursy „Kujon”, „Szpanerski pokaz”, „Na wybiegu, czy w biegu” „Dres, lachon i pitbul" oraz siarską dyskotekę.
W saloonie
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór country western - w saloonie
Zgodnie z tradycją Dzikego Zachodu, tutaj przy muzyce western-swing i country-blues toczy się prawdziwe życie towarzystkie. Ruletka, karty, kości, bilard. Zdarzyć się może strzelanina i bójka kowbojska, ale spór załagodzi żywiołowy kankan, wielki amerykański stek i kolejka "ognistej wody dla wszystkich..od nowowybranego szeryfa. Konkursy "grzechotnik", "wanted", "kapelusz Billy Kida"...
Wesele Maryny i Janicka
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór góralski góralskie wesele
Zapraszamy wszystkich na niezwykle barwne góralskie wesele Maryny i Janicka. Dobrą zabawę, czyli śpasy zapewnią zbójnicy i góralki w regionalnych strojach. W czasie posiadów przywitają przybyłych gości po góralsku, zorganizują liczne próby i śpasy, tańce przy skocznych rytmach kapeli.Nie zabraknie góralskiego cepca, czyli tradycyjnych ocepowin Pani Młodej, wyboru starosty i starościny wesela, widowiskowego tańca zbójnickiego... i bacy gawędziarza zabawiającego opowiastkami i dowcipami.
Wieczór Andrzejkowy
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna wieczór andrzejkowy Andrzejki
Wieczór andrzejkowy to przede wszystkim wróżby - to doskonała okazja na poznanie swojej przyszłości. Warto jednak nie opierać się wyłącznie na jednej przepowiedni, a skorzystać z kilku sposobów wróżenia. Mamy na to przecież cały wieczór! Nie może oczywiście zabraknąć lania wosku, tarota, horoskopów z różnych stron świata, wróżby z fusów, ręki i wielu szalonych konkursów.
Święta w klimacie Gospel
Spotkanie integracyjne spotkanie świąteczne kolacja świąteczna wieczór z chórem gospel
Świąteczne spotkanie firmowe z uroczystą kolacją uświetnione występem rewelacyjnie brzmiącego chóru Gospel, który wykonuje zarówno pieśni negro spirituals, jak równieżznane kolędy polskie, zawsze spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem. W trakcie kolacji proponujemy wspólne śpiewnie kolęd, świąteczną loterię i zrobienie firmowego łańcucha. Zgodnie z Państwa życzeniem konkursy "Jaka to kolęda", "Najpiękniejsza bombka", "Piernikowe logo".
Magia Świąt
Spotkanie integracyjne kolacja świąteczna wieczór Magia Świąt
Magia Świąt - świąteczne spotkanie firmowe pełne iluzji. To show z dziedziny Dużej Iluzji z niezwykłą choreografią taneczną, grą świateł i oprawą multimedialną. Na specjalne życzenie wyczarujemy dla Państwa świąteczne prezenty, piękną „Śnieżynkę” lub samego Świętego… Opcjonalnie wspólne śpiewnie kolęd, świąteczna loteria i firmowy łańcuch. Na życzenie konkursy "Jaka to kolęda" lub "Świąteczny quiz".
Latin Christmas
Spotkanie integracyjne impreza tematyczna kolacja świąteczna latin christmas
Latynoskie aranżacje polskich kolęd powstały na specjalne życzenie. Mają podczas zimnych wieczorów rozgrzewać polskie serca. Aranżacje wykonał Reinaldo Ceballo. Do współpracy zaprosił najlepszych polskich muzyków i latynoskich przyjaciół. To zupełna nowość na polskim rynku. Projekt został w pełni zaakceptowany przez Watykan i nazwany Kolędami z ziemi Jana Pawła II.
Warsztaty świąteczne
Spotkanie integracyjne warsztaty swiateczneWarsztaty świąteczne
Świąteczny wieczór integracyjny – z warsztatami manualnymi. Wspólne ubieranie choinki we własnoręcznie zrobione ozdoby. Malowanie i wyklejanie bombek, robienie ozdób z orzechów włoskich i fistaszków. Przygotowanie wianków i stroików, kolorowych lampionów i długiego łańcucha firmowego. Wspólne kolędowanie i wielka loteria świąteczna.
Laboratorium Szalonych Eksperymentów
Spotkanie mikołajkowe Laboratorium Szalonych Eksperymentów
Spotkanie mikołajkowe dla dzieci w każdym wieku, podczas którego będzie kolorowo, naukowo i bardzo ciekawie Niespotykane zabawy, nowe technologie, super doświadczenia i zjawiska i mnóstwo własnoręcznie wykonanych zabawek i ozdób świątecznych.
Świąteczna podróż dookoła świata
Spotkanie mikołajkowe świąteczna podróż dookoła świata
Spotkanie, podczas którego dzieci odwiedzać będą specjalnie przygotowane stanowiska, otrzymując na nich naklejki. Naklejki przyklejać będą do mapy podróżnika, którą dostaną przy wejściu do Sali. Zaproponowane przez nas stanowiska w większości związane są z warsztatami manualnymi, ale na kilku czekają na dzieci również zadania ruchowe.