Logo Action Event
warsztaty integracyjne
Zagdka kryminalna
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding zagadka kryminalna Agencje na tropie
Agencje detektywistyczne dostają zlecenie rozwiązania zagadki kryminalnej, a dotyczy ona tajemniczej śmierci znanego kolekcjonera dzieł sztuki. Poszlak jest wiele, podejrzanych również. Informacje można zdobyć... kupić, ale do tego trzeba wykazać się sprytem, zaangażowaniem i współpracą. Komu uda się pierwszemu połączyć strzępki informacji w logiczną całość i rozwikłać zagadkę kryminalną, oczywiście wygrywa.
Kryptonim tajny element
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding w klimacie szpiegowskim
Event w klimacie szpiegowskich filmów akcji, oparty na rywalizacji, ale mający głównie za zadanie współpracę i integrację zespołu. Znajdziecie w nim wiele zaszyfrowanych informacji, zadań do wykonania, w których wykorzystaliśmy najnowsze technologie eventowe. Celem agencji jest odnalezienie lub zdobycie elementów pewnej układanki, której rozwiązanie możliwe jest dopiero przy zaangażowaniu i ścisłej współpracy wszystkich agencji.
Olimpiada - cool event
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding sportowy olimpiada firmowaolimpiada firmowa
Cool Event – aktywny event dla krągłych i nie tylko, z okrągłymi – przedmiotami w roli głównej. A kół, kul i okrągłości w dyscyplinach sportowych nie brakuje. Mamy koła na olimpijskiej fladze, okrągłe są piłki, kule, koła pojazdów, tarcze, dyski, medale olimpijskie dla zwycięzców, pączki na poczęstunek, a także sztuczne ognie na zakończenie rozgrywek. Wszystko skrojone na miarę oczekiwań i możliwości uczestników, aby każdy mógł poczuć ducha rywalizacji.
Kod nieśmiertelności
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding kod niesmiertelnosci
Kod nieśmiertelności – czy w ogóle istnieje? Pomóc nam może tylko jeden człowiek, szalony geniusz profesor Haryword, ale, jak to w życiu bywa, nic za darmo. Event łączący nowości technologiczne XXI wieku , odwieczną logikę, kreatywność, zdrową rywalizację. Do dyspozycji zespołów naukowców oddajemy tablety, roboty szpiegowskie, noktowizory, lasery, niekonwencjonalne środki przemieszczania się i molekuły.....
Warsztaty kulinarne
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty kulinarne
Warsztaty kulinarne organizowane w formie rywalizacji – pojedynek kuchni (np. Północ - Południe, słodki - słony) lub jako forma wspólnego gotowania. Prowadzone przez renomowanych szefów kuchni ( do ustalenia), którzy prowadzą dialog z uczestnikami, instruując o kolejności czynności, pokazując jak prawidłowo kroić, przyprawiać itp. Warsztatom towarzyszą zawsze anegdoty kulinarne - zagadki i konkursy z nagrodami. Po zakończonym gotowaniu wszyscy zasiadają do wspólnej biesiady.
Kuchnia molekularna
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty kulinarne kuchnia molekularna
To nauka, zabawa oraz integracja w molekularnej odsłonie. Wspólne tworzenie nietuzinkowych molekularnych drinków i przekąsek zbliża, uczy i wywołuje wiele pozytywnych reakcji. Czy to jest zdrowe...? TAK. Kuchnia molekularna stawia sobie za cel osiągnięcie idealnego, czystego i doskonałego smaku potraw, serwowanych w zaskakujących formach, jednakże przy użyciu wyłącznie świeżych i naturalnych składników.
Warsztaty kulinarne Renesans kiszonek
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty kulinarne kiszonki warsztaty z fermentacji
Kiszenie i fermentacja przeżywają swój renesans. My znamy kiszone ogórki, kapustę i buraki. A kisić można prawie wszystko. Kiszonki to samo zdrowie - to naturalne probiotyki. Poprawiają odporność, ułatwiają trawienie, odchudzają, poprawiają nastrój, upiększają i wspaniale smakują! Warsztat rozpoczniemy degustacją różnych kiszonek warzywnych. Dowiecie się, co i jak kisić i dlaczego warto fermentować zboża, orzechy i rośliny strączkowe? Poznacie techniki fermentacji z różnych stron świata.
Warsztaty kuchnia Vege
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty kulinarne warsztaty kuchnia vege
Kuchnia łączy pokolenia i ludzi różnych narodowości. Pyszne jedzenie jest kwintesencją dalekich podróży. Na warsztatach pokażemy, jaak wyczarować te smaki w wydaniu całkowicie wegańskim. Przygotowujemy aromatyczne kotleciki z ciecierzycy i oryginalny humus. Znajdziemy odpowiedź na pytanie, czym zastąpić wszechobecny sos rybny oraz inne tajemniczo brzmiące składniki. Odwiedzimy również kraje latynoamerykańskie, by przekonać się, że tamtejsze klasyki kulinarne również doskonale współgrają z dietą wegańską.
Podróż dookoła świata
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding podróż dookoła świata
Podróż do różnych zakątków świata. Uczestnicy odwiedząją 12 krajów, w których muszą wykonać zadania związane z ich kulturą i zwyczajami. Trafiają także do profesjonalnego atelier fotgraficznego, w którym wystylizowani w stylu wylosowanego kraju, pozują do zdjęcia do firmowego kalendarza. Za poprawne wykonanie zadań na stanowiskach podróżnicy zdobywają , które mogą wykorzystać podczas wieczornej licytacji.
Car of Future
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty budowanie aut car of future
Prawdziwa gratka dla konstruktorów. Wspólna zabawa polega na zbudowaniu oryginalnego modelu pojazdu i wystartowanie nim w wyścigu o puchar najlepszego teamu konstruktorów. To wspaniała integracja, wymagająca od uczestników twórczego myślenia, współpracy, ale przede wszystkim dostarczająca mnóstwo rozrywki.
Szkoła przetrwania
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding szkoła przetrwania
W survivalu zasada trójek w uproszczeniu mówi, że człowiek może przeżyć: 3 minuty bez tlenu, 3 godziny bez schronienia w skrajnych warunkach atmosferycznych, 3 dni bez wody i 3 tygodnie bez pożywienia. Spokojnie! Podczas tego eventu napewno nie zabraknie Wam tlenu, schronienia, pożywienia i wody, ale nie zabraknie również dużej dawki adrenaliny i możliwości sprawdzenia swoich sił i umiejętności w wielu dziedzinach.
Warsztaty Sztuk Walki
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty sztuk walki
Warsztaty Sztuk Walki to nie tylko prezentacja różnych pod względem filozofii i ruchów technik, ale także moment na poznanie zasad, spróbowanie własnych sił i wspaniałą zabawę. Poznacie indyjskie kalarippajattu, japońskie ju-jitsu, brazylijską capoeirę lub skoncentrujemy się tylko na wschodnich sztukach walki z naciskiem na elementy samoobrony – wszystko zależy od tego, czego oczekujecie.
Spoty reklamowe
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty filmowe kręcenie spotów reklamowych
Proponujemy Wam realizację własnej produkcji filmowej. Zadaniem wytwórni filmowo - producenckich jest nakręcenie spotu reklamowego w określonej konwencji. Wspólnie stworzony scenariusz, scenopis, kostiumy, scenografia, a potem ekscytującą praca na planie filmowym. Na najlepszych czeka nagroda Academy Award for Best Film, a także inne nagrody Akademii Filmowej. Tak naprawdę najważniejsza jest jednak wspaniała zabawa i integracja. Wieczorem uroczysta Gala Oskarowa lub bankiet filmowców.
Kręcimy teledyski
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty filmowe kręcenie teledysków
Kto nie kręcił klipów w latach 80., nie żył. Kto ich nie śledził, nie miał o czym dyskutować ze znajomymi. Muzyczne wideo kreowało gwiazdy. Warsztaty polegają na stworzeniu własnych miniatur filmowych do muzyki z lat osiemdziesiątych - najczęściej wybieranymi utworami są "Nie ma wody na pustyni" czy też "Mój jest ten kawałek podłogi". Gotowe teledyski prezentujemy twórcom podczas kolacji. Efekty pracy są naprawdę imponujące.
Trakt Królewski
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy gra miejska Warszawa Trakt Królewski - Starówka
Chcielibyśmy Państwu pokazać Warszawę piękną i klimatyczną, zwracając uwagę głównie na starą zabudowę związaną z Traktem Królewskim. Warszawa, jak większość miast, najpiękniej wygląda nocą zarówno z okna samochodu, jak i podczas spaceru z przewodnikiem, zwłaszcza, że po drodze czeka wiele niespodzianek związanych z historią miasta.
Legenda Tuba Dei
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy gra miejska Toruń
Legenda Tuba Dei - gra miejska, odkrywająca piękno zakamarków jednej z najpiękniejszych starówek - Starówki toruńskiej. Gra pełna niespodzianek, zaskakujących sytuacji i ciekawych postaci pomagających rozwikłać skrywane od wieków tajemnice. Stare kamienice, kamienne piwnice, korzenne przyprawy, dukaty i proces o czary.
Śladami Królów Bawełny
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy gra miejska Łódź
Kilkuetapowa gra miejska, mapy, symbole, zadania. Przepiękna Piotrkowska z licznymi imponującymi pofabrykanckimi pałacami i kamienicami, Manufaktura, Łódzka Filmówka, Muzeum Animacji Semafor i wiele atrakcji nawiązujących do Łodzi współczesnej.
Spichlerze i pasiasty kamień
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy gra miejska wycieczka Kazimierz Dolny, Sandomierz
Dwa dni - dwa fantastyczne miasta malowniczo położone na brzegu Wisły. Niewiele jest miast w Polsce o tak specyficznym klimacie, urokliwych zakątkach i starówce pamiętającej odległe czasy. Wyjątkowy Kazimierz Dolny ze swoimi spichlerzami i tradycją bohemy artystycznej, oraz klimatyczny Sandomierz ze wspaniałą architekturą średniowieczną i krzemieniem pasiastym zwanym kamieniem optymizmu.
Historia kamienicami pisana
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy gra miejska Gdańsk historia kamienicami pisana
Gra miejska w Gdańsku – stare mapy z symbolami – każdy zaznaczony na mapie symbol skrywa zadanie – każdemu miejscu towarzyszy krótki (można powiedzieć bardzo krótki rys historyczny lub anegdota z nim związana). Zadaniem grup jest uporządkowanie znaków według określonej kolejności …. Według jakiej zasady?… No cóż, to jedna z wielu tajemnic, które odkryjecie dopiero podczas gry.
Akademia Bezpiecznej Jazdy
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy warsztaty akademia bezpiecznej jazdy
Szybki rozwój motoryzacji niesie ze sobą konieczność stałego doskonalenia umiejętności kierowców. W szkole bezpiecznej jazdy poznasz zasady zachowania w najbardziej typowych sytuacjach, które zbyt często kończą się wypadkiem, głównie z winy kierowcy. Poznasz granice, których przekroczenie grozi wypadkiem. Doświadczysz własnych reakcji w sytuacjach ekstremalnych, nauczysz się, jak zastąpić je innymi.
Dworskie potyczki
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty potyczki dworskie
Event w dworskich okolicznościach z konkurencjami nawiązującymi do dworskich klimatów, prostymi, zabawnymi i integrującymi grupę. Rywalizacje - kapelusz gospodarza, dworski staw i ziemianka, na chłopski rozum, krykiet lub klipa za stodołą - budzą ogromne emocje, ale niewątpliwim hitem jest wieczorna nauka tańców dworskich - te skłony, mylące się kroki...salwy śmiechu.
Piknik rodzinny
Piknik firmowy piknik rodzinny
Wspólny czas z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu, z mnóstwem atrakcji i pysznym jedzeniem, bezcenny. Naszą ofertę opieramy zawsze na cieszących się największą popularnością atrakcjach piknikowych, korzystając ze sprawdzonych, często lokalnych podwykonawców, aby zagwarantować wysoki standard usług, a jednocześnie obniżyć koszty.
Dance workshop
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding warsztaty taneczne
Inspirujące warsztaty taneczne prowadzone przez profesjonalistów. Po interaktywnej prezentacji najbardziej popularnych tańców towarzyskich Tango, Walc, Cha-cha, Rumba, Salsa w wykonaniu instruktorów przystąpimy do nauki podstawowych kroków, a następnie do przygotowania wspólnego układu choreograficznego wylosowanego tańca. W grę wchodzi nie tylko klasyka, ale również taniec współczesny pełen inwencji tancerza i dowolności w kreowaniu ruchu.
Parada Wysp
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding Parada wysp
Parada niczym z sambodromu w Rio, to przede wszystkim szalona(wspaniała) zabawa, popis talentów, feeria barw i dźwięków. Parada w pomysłowych, ekscentrycznych strojach, w rytm kubańskiej salsy, brazylijskiej samby, indyjskiego Hollywood, czy afro-dance, wybijany przez samych uczestników na różnych bębnach. I wreszcie finał – rewelacyjne występy wysp.
Jurajska wyprawa
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding jurajska wyprawa
Warsztaty z dużą dawką adrenaliny! Na szczycie skały czy w podziemiach jaskiń, każdy staje wobec niecodziennych wyzwań. Jest to eskapada z dreszczykiem emocji do najpiękniejszego pasma ostańców JURAJSKICH pod okiem wysoko wyspecjalizowanej kadry jurajskich speologów. Dla najodważniejszych eksploracja jednej z najpiękniejszych jaskiń Jaskini Koralowej, dla trochę mniej - wspinaczka na skałkach Góry Biakło, Ponadto wyprawa rowerowa do pobliskiej Jaskini Olsztyńskiej Szlakiem Białych Skał. Super widoki, super przeżycia.
Sarmackie klimaty
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding w stylu sarmackim
Proponujemy Państwu przygodę prosto z czasów Pana Wołodyjowskiego, podczas której goście poczuć będą mogli klimat czasów szlacheckich, świetnie się bawić,wspólnie zintegrować podczas gry pełnej emocji na przepięknej sandomierskiej Starówce. Sarmackie intrygi, tajemnicze postacie, mnóstwo zagadek i kulminacyjna biesiada na sandomierskim zamku z toastami wznoszonymi sandomierskim miodem.
Żyj Zdrowo
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding ekologiczny
Warsztaty zachęcające do zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i działań proekologicznych. Są to wyłącznie zajęcia praktyczne, prowadzone przez zaangażowanych i zawsze uśmiechniętych specjalistów. Bogato przygotowane stanowiska, ekologiczne wyścigi i konkursy. Zumba, jogging, areoboxing. Na najbardziej wytrwałych czeka wiele nagród niespodzianek.
Filmoteka Polska
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding filmoteka polska klasyka filmu polskiego
W Polsce robi się dużo filmów. Nowe produkcje są warte uwagi. My jednak najbardziej lubimy te filmy, które już kiedyś widzieliśmy, dlatego stworzyliśmy warsztaty integracyjne wykorzystujące kultowe sceny z klasyki polskiej kinematografii. Z chęcią wracamy do starych i sprawdzonych filmów Stanisława Barei, Juliusza Machulskiego czy Marka Koterskiego.
Nadmorskie potyczki
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding nadmorskie potyczki
Team building przygotowany został w klimacie nadmorskich, plażowych konkurencji – prostych, ale zabawnych, budzących dużo emocji i integrujących grupę. Uczestnicy podzieleni na zespoły rywalizowalizują wspólnie na przygotowanych stanowiskach w różnych konkurencjach: Boja, Cuma, Marynarski węzeł i piana, jak również tradycyjnych grach plażowych. Duża dawka jodu wzmacnia energię i kreatywność.
Country event
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding country western
Western country czyli Wielki Turniej Rancz. Rancza rywalizują o zdobycie złotej podkowy. Konkurencje w stylu dzikiego zachodu - rodeo, lasso, karabiny, saloon, wyścig zamaskowanych kowbojów, napad na bank. Zachęcamy również do obejrzenia pokazu jazdy konnej w stylu western, ewentualnie popisów kaskaderskich na koniach, oraz wieczornego występu zespołu country - zupełnie, jak w Nashville.
Góralskie Śpasy
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy teambuilding góralski
Góralskie śpasy - grupy zbójników i góralek rywalizują o zdobycie klucza do skrzyni harnasia. Wszystkie konkurencje związane są z górami i góralską tradycją. Nauka zbójnickiego,wspinaczka, piłowanie drewnianych kloców, wspólne przygotowanie placka po zbójnicku, foto z owieczką:) i wiele innych konkukurencji. Dla mocno aktywnych górska wędrówka "zbójnickim szlakiem", dla mniej aktywnych przejażdżka bryczkami. Wieczorem biesiada w karczmie i tradycyjne góralskie wesele.(night event wieczory tematyczne)
Miasta Europy-Wilno
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy wycieczka Wilno
Litwa - Wilno pełne śladów polskości i licznych klimatycznych zakamarków. Proponujemy interaktywną grę, podczas której zwiedzicie Państwo starówkę wileńską, Zarzecze, by na końcu przy baszcie Giedymina skosztować litewskiego cydru i sękacza. Odwiedzimy Troki i poznamy karaimską kuchnię, przepiękne Belmontas, by potem odpocząć w pięknie położonym hotelu Le Meridien Vilnus.
Miasta Europy-Wiedeń
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy wycieczka Wiedeń
Wiedeń jest stary, Wiedeń jest nowy – i tak różnorodny: od pełnych przepychu budynków z okresu baroku przez „złotą“ secesję aż po współczesną architekturę. Wiedeń to nie tylko stolica Austrii, ale i jedno z najpiękniejszych miast na Starym Kontynencie. Wpływ ma na to jego położenie, architektura oraz niesamowita atmosfera, która przypomina o związanych z tym miejscem Habsburgach i wielkich kompozytorach.
Miasta Europy- Berlin
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy wycieczka Berlin
Berlin to światowa metropolia, miasto z fascynującą architekturą, bogatą historią i pulsującym życiem. Proponujemy firmową podróż do Berlina, podczas której za sprawą rewelacyjnie opowiadającego przewodnika odkryjecie piękno Berlina. Zaprosimy was do najstarszych i charakterystycznych restauracji na tradycyjną kuchnię berlińską. Sprawimy, że poczujecie niepowtarzalny klimat tego wielokulturowego miasta.
Efekt Domina
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy warsztaty Domino Day
Corocznie w Holandii w Leeuwarden od 2002 roku organizowana jest Domino Day - widowisko, podczas którego burzone są konstrukcje z kostek domina, które były wcześniej układane przez grupę osób z wielu krajów. Nasze warsztaty polegają na podobnej idei, czyli planujemy, budujemy, łączymy, a potem w ogromnym napięciu jednym dotknięciem wszystko ..... Liczy się wytrwałość, precyzja, współpraca i oczywiście wrażenie, jakie robi Efekt Domina.
Sztukmistrze
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy warsztaty cyrkowe
Sztukmistrze - warsztaty sztuki cyrkowej połączone z przygotowaniem końcowego spektaklu z efektem WOW. W trakcie warsztatów uczestnicy odszukują i rozwijają swoje indywidualne talenty, nabywając umiejętności między innymi: żonglerki piłkami, maczugami, jazdy na monocyklu, chodzenia na szczudłach, chodzenia na linie, pantomimy, a także prostych trików iluzjonistycznych. Wiesz, że żonglowanie: wyrównuje półkule mózgowe, poprawia koncentrację, pomaga w koordynacji ruchowej?
Pierwsza Pomoc
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy Warsztaty z pierwszej pomocy medycznej
Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wykonywania resuscytacji krążeniowo- oddechowej w przypadku zatrzymania krążenia u osoby dorosłej i dziecka oraz udzielania pomocy przedmedycznej w najczęściej występujących sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.
Photcoaching
Wyjazd integracyjny wyjazd firmowy warsztaty photocoachingu
Photocoaching jest autorską metodą ułatwiającą wprowadzanie zmian w życiu osobistym, zawodowym, a także w obszarze własnego wizerunku. Photocoaching łączy wiedzę z zakresu psychologii, doświadczenie coachingu i moc fotografii. Polega na połączeniu sesji fotograficznych z pracą z psychologiem - coachem. Photocoaching pomaga rozpoznać osobisty, unikalny potencjał oraz optymalne sposoby jego ekspresji.